bogna.eu - pracownia

Pracownia stylu: WARSZTATY

Do poczytania: "Magia ubioru"

W Pracowni Stylu zajmujemy się szeroko pojętym pograniczem psychologii i mody: przestrzenią pomiędzy wewnętrznym a zewnętrznym światem. Prowadzimy zajęcia w ramach Projektów Europejskich a także otwarte warsztaty w małych grupach.

Syl to ogólny wzorzec, który określa granice tego, co i jak robimy, jak się prezentujemy światu, w jaki sposób wchodzimy w relacje z ludźmi, co jest dla nas (psychologicznie) dostępne. Wbrew powszechnym mniemaniom, zarówno sama istota własnego stylu, jak i jego źródła, są często głęboko nieświadome. Zajmujemy się odkrywaniem tego, co w naszym stylu nas wspiera w rozwoju, a co ogranicza; jakie elementy trudno jest zmienić i dlaczego; jaki jest kolejny krok ku pełni siebie; jaką rolę w tym wszystkim pełni nasz stosunek do własnego ciała – takiego, jakie mamy na dziś.

Praca podczas warsztatów toczy się wokół własnych wyborów: oglądamy je z uwagą i ciekawością, dochodzimy do źródeł, mierzymy się z przeszkodami.
Korzystając z metod psychologii procesu, kontaktu z własnym ciałem i informacji o „duchach czasu” w modzie zajmiemy się poszukiwaniem tego, co jest nam najbardziej potrzebne na tym etapie życia – wewnątrz i na zewnątrz.

 

do góry do góry