bogna.eu - pracownia

Wakacje z Mitem Życiowym - cykl warsztatów rozwojowych

 WAKACJE Z MITEM ŻYCIOWYM – CYKL WARSZTATÓW ROZWOJOWYCH

Przygotowanie i prowadzenie: Bogna Szymkiewicz i Hanna Wieloch

Mity to opowieści, które łączą światy bogów i ludzi, w których symbole spotykają się z rzeczywistością. Każdy z nas posiada własny „mit” - historię, która odsłania się poprzez konkretne wydarzenia w życiu. Ta historia pomaga nawiązać kontakt z głębszym wymiarem istnienia, umieścić codzienne problemy w szerszej perspektywie, uchwycić sens, który na co dzień często się wymyka.

W czasie warsztatów „tropimy” własny mit i dzięki temu wychodzimy z zaklętych kręgów powtarzalnych schematów działania. Odkrywamy blokujące nas wzorce relacyjne i budujemy nowe, przemieniamy kłopotliwe emocje, znajdujemy nowe sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach, odblokowujemy twórczy potencjał, wspierając nasze najgłębsze, prawdziwe „Ja”.

Zagadnienia i problemy, którymi się zajmowaliśmy się podczas warsztatów, to między innymi: chroniczne dolegliwości fizyczne, trudne doświadczenia z przeszłości, marzenia i blokady na drodze do ich realizacji, sny z dzieciństwa, zaskakujące wydarzenia, uzależnienia i tendencje do uzależnień, powtarzalne trudności w relacjach.

W pracy wykorzystujemy metody psychologii procesu, arteterapii i inne.

W tym roku odbędzie się piąta edycja warsztatów wakacyjnych, których tematem przewodnim jest „Mit życiowy”. Do tej pory odbyły się warsztaty:
15-22 lipca 2012, 7-14 lipca 2013, 6-13 lipca 2014, 19-25 lipca 2015.

 

Kolejne WAKACJE Z MITEM ŻYCIOWYM: 

16-23 lipca 2016, Nowe Kawkowo k. Olsztyna

Prowadzą: Bogna Szymkiewicz i Hanna Wieloch

więcej

 

do góry do góry